<

Kariéra

Práce, na které záleží

Pojďte s námi stavět ordinace praktického lékaře pro 21. století. Ne tak, jak se to vždycky dělalo, ale takovou, jaká by mohla být, kdybyste tam měli, vše co si přejete.

Naše vize

Pacient na prvním místě

Naše principy

Abychom změnu primární péče opravdu uskutečnili, sepsali jsme pět základních principů, podle kterých každý den pracujeme.

 1. Pacient na prvním místě
  O pacienty se každý z nás stará tak, abychom zajistili, že budou spokojení a že jim skutečně pomáháme. Pacient je vždy na prvním místě ve všech našich rozhodnutích!

 2. Nebojíme se dělat věci jinak, nově
  To, že se to tak vždycky dělalo, neznamená, že se to dělalo dobře. Věci měníme k lepšímu, velké i malé. Nestojíme na místě, nestagnujeme, ale stále se vyvíjíme.

 3. Čas na pacienta
  Lékař v ordinaci má mít hlavně čas na pacienta a být minimálně zatěžován administrativou.

 4. Využíváme moderní technologie
  Jsme otevření novým technologiím, umíme je implementovat tak, aby pomáhaly lékařům, sestrám a pacientům.

 5. Jsme jeden tým.
  Jsme jeden tým, každý je připraven pomoci poradit, spoléháme jeden na druhého a funguje to.

Volné pozice

VŠEOBECNÁ SESTRA // NA PLNÝ NEBO ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK

Patient1 hledá VŠEOBECNOU SESTRU pro jednu z našich nově otevřených ordinací ve velmi dobrých lokalitách v Praze Vinohradech a Praze Michli.  Společně s lékařem se budete starat o své pacienty.

Více

PRAKTICKÝ LÉKAŘ/KA //NA PLNÝ NEBO ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK

Patient1 hledá praktického lékaře, lékařku pro jednu z našich nově otevřených ordinací ve velmi dobrých lokalitách v Praze Vinohradech a Praze Michli.

Budete se samostatně starat o své pacienty, zabezpečovat s nimi konzultace, diagnostiku a léčbu v celém spektru všeobecné medicíny..

Více